5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Browsing activity - Aktivita při prohlížení

Browsing activity - Aktivita při prohlížení internetu

MobilŠpion umožňuje špehovat všechny webové stránky navštívené cílovým mobilním zařízením. Možnost prohlížet internetovou historii dítěte nebo zaměstnance je užitečná, protože vám poskytne řadu informací, které zvýší bezpečnost vašeho dítěte nebo celkovou produktivitu vaší firmy. Po instalaci na zařízení, které chcete sledovat, bude MobilŠpion zaznamenávat všechny navštívené webové stránky a nahraje je na váš zabezpečený online panel pro pozdější pohodlné čtení a vyhledávání.

 

 

Co můžete dělat s naší funkcí Špehování historie internetu?

MobilŠpion umožňuje sledovat veškerou webovou historii z webového prohlížeče telefonu.

Můžete:

  • Zobrazit všechny navštívené webové stránky
  • Získat čas a datum každé návštěvy
  • Vyhledávání navštívených webových stránek pomocí vyhledávání klíčových slov nebo rozsahu dat
  • Všechny adresy URL nahrané do online účtu Dashboard; kliknutím na některou z nich ji můžete navštívit.

 

Proč byste měli sledovat historii internetu v telefonu?

Sledování internetové historie vám může poskytnout mnoho důležitých údajů. Můžete zjistit, co kdo plánuje koupit, jaký obsah konzumuje, a dokonce i to, zda někdo používá seznamovací webové stránky. Skutečný obraz o tom, kdo je daná osoba, lze zjistit z historie prohlížení internetu, proto může být za určitých okolností důležité tyto údaje sledovat.

 

Výhody pro rodiče

Pokud jste rodič, který se zajímá o to, co vaše dítě dělá, je sledování jeho internetové historie nezbytné. Můžete zjistit, zda se nepokouší seznámit s někým nevhodným nebo zda nepoužívá vaši kreditní kartu k nákupu dárků! Mohly by si dokonce prohlížet grafický obsah, který není vhodný pro jejich věk.

Špehování internetové historie dítěte je s aplikací Odposlech mobilu snadné. Jakmile program nainstalujete do cílového zařízení, můžete snadno zobrazit historii internetu z online účtu. Stačí se přihlásit a poté kliknout na data a poté na webovou aktivitu. Poté se zobrazí seznam všech webových stránek navštívených z cílového zařízení. Kliknutím na záložky ve svém online účtu můžete také vidět, co si vaše dítě přidalo do záložek v internetovém prohlížeči telefonu.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Pokud jste zaměstnavatel, který vydává mobilní telefony svým zaměstnancům, může být sledování internetové historie těchto zařízení životně důležité. Nejenže to pomáhá chránit firemní tajemství před konkurencí, ale může to také napomoci produktivitě. Víte, k čemu vaši zaměstnanci v pracovní době používají firemní chytré telefony? S aplikací Odposlech mobilního telefonu to snadno zjistíte.

Po instalaci aplikace do firemních zařízení můžete snadno zjistit, co vaši zaměstnanci dělají. Jednoduše se přihlaste ke svému online účtu, klikněte na data a poté na webovou aktivitu. Zobrazí se vám úplný seznam všech webových stránek, které vaši zaměstnanci navštěvují, a také datum a čas, kdy je navštívili. To je důležité, protože pak můžete přesně zjistit, co vaši zaměstnanci během pracovního dne dělají.

 

Výhody pro jednotlivce

I když nejste starostlivý rodič nebo zaměstnavatel, může být důležité sledovat historii internetu v zařízení. Pokud máte k zařízení fyzický přístup a souhlas sledované osoby. Pak je instalace aplikace Odposlech telefonu nejjednodušším způsobem, jak zobrazit internetovou historii zařízení.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu Android PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu Android PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

 

Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 

 

Zaměřeno na zasílání rychlých zpráv

Pro mladou generaci jsou SMS a telefonní hovory mrtvé - vše je o sociálních sítích a komunikátorech. Odposlech Android PREMIUM je navržen jako přední aplikace pro sledování instantních zpráv s funkcemi, jako je zachycení obou stran konverzace a možnost zobrazení štítků.

 

Sledování všech zvukových proudů

Na rozdíl od jiných aplikací umožňuje Odposlech Android PREMIUM poslouchat a nahrávat zvuk ze zdrojů, jako jsou běžné telefonní hovory i IM hovory, tedy například i hovory přes Whatsapp, Viber, Facebook Messenger a podobně. 

 

Výkonné dálkové ovládání

Proměňte telefon v dálkově ovládanou kameru a videorekordér - zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte okolí.

 

Dokonalý přehled díky funkci Snímek obrazovky

IM (Instantní messengery) se neustále aktualizují. Když se tak stane, konkurence se snaží dohnat ztrátu a aktualizovat svůj software, a vy tak přicházíte o cenné konverzace.

Díky naší jedinečné funkci snímků obrazovky aplikace si aktualizace aplikace, jako je WhatsApp, nevšimnete, protože stále uvidíte snímky obrazovky chatů.

 

 

A mnoho dalších funkcí a možností. 

 

Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. . 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru