5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Browser History - Historie prohlížeče pro iPhone (iOS)

27.05.2022
Browser History - Historie prohlížeče pro iPhone (iOS)
Špehování internetové historie telefonu pomocí naší funkce Internet History Spy App.
Odposlech telefonu iPhone umožňuje špehovat všechny webové stránky navštívené cílovým mobilním zařízením - i když je prohlížeč v režimu inkognito nebo soukromého prohlížení. Možnost prohlížet internetovou historii dítěte nebo zaměstnance je užitečná, protože vám poskytne řadu informací, které mohou zvýšit bezpečnost vašeho dítěte nebo celkovou produktivitu vaší firmy. Po instalaci na zařízení, které chcete sledovat, bude Odposlech iPhonu zaznamenávat všechny navštívené webové stránky a nahraje je na váš zabezpečený online panel, kde si je můžete později pohodlně přečíst a prohledat.

Jak si přečíst data z aplikace Odposlech iPhonu?

Informace zachycené naší špionážní aplikací pro iPhone jsou šifrovány a odesílány na zabezpečený webový portál. Pomocí webového prohlížeče - nebo naší jedinečné mobilní aplikace můžete procházet data, provádět vyhledávání, nastavovat upozornění, vytvářet zprávy a mnoho dalšího.

Proč je Odposlech telefonu iPhone nejlepší špionážní aplikace pro iPhone?

Ne všechny špionážní aplikace pro iPhone jsou stejné.

Představte si Odposlech iPhonu PREMIUM jako klasickou rockovou skupinu a středoškolskou kapelu - mohou znít podobně, ale jen jedna má kvalitu, která přichází se zkušenostmi.

Od roku 2005, kdy jsme vytvořili první špehovací telefon na světě, jsme vynalezli obor mobilního monitorování, takže když si vyberete Odposlech iPhonu, vybíráte si 15 let zkušeností a inovací.
Naše špionážní aplikace pro iPhone má více než 150 funkcí, což je více než jakýkoli konkurenční produkt.
Mnohé z těchto funkcí jsou jedinečné a nenajdete je u žádného jiného špionážního softwaru pro iPhone - to znamená, že Odposlech mobilu vám poskytne informace, poznatky a stopy, které vám nikdo jiný neposkytne.
Náš program je jediný monitorovací software pro iPhone s mobilní aplikací ZDARMA, která vám umožní pohodlně číst data ze smartphonu.Odposlech iPhonu umožňuje sledovat veškerou webovou historii z webového prohlížeče telefonu.

Můžete:

  • Zobrazit všechny navštívené webové stránky - i když je prohlížeč v režimu inkognito nebo soukromého prohlížení.
  • Zjistit čas a datum každé návštěvy.
  • Vyhledávat navštívené webové stránky pomocí vyhledávání klíčových slov nebo rozsahu dat.
  • Vidět všechny adresy URL nahrané do online účtu Dashboard; kliknutím na některou z nich ji můžete navštívit.

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč byste měli sledovat historii internetu v telefonu iPhone?

Sledování internetové historie vám může poskytnout mnoho důležitých údajů. Můžete zjistit, co kdo plánuje koupit, jaký obsah konzumuje, a dokonce i to, zda někdo používá seznamovací webové stránky. Skutečný obraz o tom, kdo je daná osoba, lze zjistit z historie prohlížení internetu, proto může být za určitých okolností důležité tyto údaje sledovat.

 

Výhody pro rodiče

Pokud jste rodič, který se zajímá o to, co vaše dítě dělá, je sledování jeho internetové historie nezbytné. Můžete zjistit, zda se nepokouší seznámit s někým nevhodným nebo zda nepoužívá vaši kreditní kartu k nákupu dárků! Mohly by si dokonce prohlížet grafický obsah, který není vhodný pro jejich věk.

Špehování internetové historie dítěte je s aplikací Odposlech mobilu iPhone snadné. Jakmile program nainstalujete do cílového zařízení, můžete snadno zobrazit internetovou historii z online účtu. Stačí se přihlásit a poté kliknout na data a poté na webovou aktivitu. Poté se zobrazí seznam všech webových stránek navštívených z cílového zařízení. Kliknutím na záložky ve svém online účtu můžete také vidět, co si vaše dítě přidalo do záložek v internetovém prohlížeči telefonu.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Pokud jste zaměstnavatel, který vydává mobilní telefony svým zaměstnancům, může být sledování internetové historie těchto zařízení životně důležité. Nejenže to pomáhá chránit firemní tajemství před konkurencí, ale může to také napomoci produktivitě. Víte, k čemu vaši zaměstnanci v pracovní době používají firemní chytré telefony? S aplikací Odposlech iPhonu (iOS) to snadno zjistíte.

Po instalaci aplikace do firemních zařízení snadno zjistíte, co vaši zaměstnanci dělají. Jednoduše se přihlaste do svého online účtu, klikněte na data a poté na webovou aktivitu. Zobrazí se vám úplný seznam všech webových stránek, které vaši zaměstnanci navštěvují, a také datum a čas, kdy je navštívili. To je důležité, protože pak můžete přesně zjistit, co vaši zaměstnanci během pracovního dne dělají.

 

Výhody pro jednotlivce

I když nejste starostlivý rodič nebo zaměstnavatel, může být důležité sledovat historii internetu v zařízení. Pokud máte k zařízení fyzický přístup a souhlas sledované osoby. Pak je instalace aplikace Odposlech mobilního telefonu iPhone nejjednodušším způsobem, jak zobrazit internetovou historii zařízení.

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Nejlepší zabezpečení dat

Zákazníci málokdy přemýšlejí o zabezpečení dat, dokud nedojde k hackerskému útoku.

Vynechání zabezpečení snižuje cenu monitorovacích aplikací, ale ignorování zabezpečení má skutečné důsledky.

Jsme hrdí na to, že Odposlech mobilního telefonu má 100% bezchybnou historii, pokud jde o ohrožení dat svých zákazníků.

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:

 

Odposlech okolí iPhone v reálném čase i jeho nahrávání

Slyšet, co se skutečně děje. Vzdáleně zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte a nahrávejte vše, co se děje v okolí.

 

Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.

 

Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému iOSa získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.

 

 

Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.

 

Vzdálené snímání kamerou

Pořizování snímků a videí na dálku. Vzdáleně aktivujte fotoaparát telefonu se systémem iOS a pořiďte fotografii nebo video, které se nahraje na webový portál.

 

Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.

 

A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 

 

 

Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru