5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Browser Bookmarks - Záložky prohlížeče pro iPhone (iOS)

27.05.2022
Browser Bookmarks - Záložky prohlížeče pro iPhone (iOS)
Špehování internetových záložek telefonu.
Pomocí Odposlechu iPhonu můžete zobrazit a sledovat všechny záložky v cílovém zařízení. Prohlížením záložek budete moci zjistit trendy chování dětí i zaměstnanců.

Jak funguje odposlech iPhone?

Špionážní aplikace Odposlech mobilního telefonu pro iPhone vás informuje o všem, co se děje v zařízení iPhone - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Odposlech iPhone PREMIUM je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.

Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje na iPhonu, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní prohlížení.

Představivost se právě stala skutečností.

Po instalaci aplikace pro odposlech iPhone tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu, a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

 

 

Odposlech iPhonu umožňuje zobrazit všechny webové stránky, které má zařízení uložené jako záložky v prohlížeči telefonu.

  • Zobrazení všech webových stránek, které si cílový uživatel uložil do záložek.
  • Zjistit čas a data.
  • Všechny záložky nahrané do online účtu Dashboard; kliknutím na některou z nich ji můžete navštívit.

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete špehovat webové záložky?

Odposlech mobilního telefonu iPhone (iOS) umožňuje snadno sledovat, jaké webové stránky byly na cílovém zařízení označeny záložkami. Záložky mohou přesně odhalit, které webové stránky navštívily a které si  oblíbily vaše děti nebo vaši zaměstnanci. Možnost zobrazit záložky dané osoby může odhalit mnoho klíčových informací včetně jejích plánů a záměrů. Vyzbrojeni těmito informacemi můžete přijmout vhodná opatření, abyste zabránili jakémukoli chování, které považujete za nevhodné.

 

Výhody pro rodiče

Díky službě Odposlech telefonu iPhone můžete být snadno informováni o všech webových stránkách, které vaše děti přidávají do záložek. Tato funkce je obzvláště užitečná, pokud je vaše dítě rizikovým teenagerem nebo pokud vykazuje náhlé změny chování, jako je nechutenství, nebo pokud se na několik hodin ztratí. Možnost sledovat, co si dítě na internetu zakládá, může mít zásadní význam pro formování, vedení a především ochranu vašeho dítěte. Navzdory mnoha pozitivům může být internet nebezpečnou oblastí. Pokud budete mít přehled o tom, co si vaše děti zakládají, umožní vám to filtrovat, čemu jsou vystaveny, od online predátorů až po obsah oslavující sebevraždy, a poskytne vám to lepší platformu pro jejich co nejlepší ochranu.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Je váš zaměstnanec v práci produktivní? Proč má na svém pracovním zařízení záložky Instagram, ESPN a Buzzfeed? Možnost nahlédnout do záložek a internetové historie může zaměstnavateli pomoci zvýšit produktivitu práce tím, že třeba zablokuje webový obsah považovaný za neproduktivní.

 

Výhody pro jednotlivce

I když nejste starostlivý rodič nebo zaměstnavatel, může být důležité sledovat internetové záložky v zařízení. Pokud máte k zařízení fyzický přístup a souhlas sledované osoby. Pak je instalace aplikace Odposlech iPhonu (iOS) nejjednodušším způsobem, jak zobrazit internetové záložky zařízení.

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu iPhone PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu iPhone PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:

 

Odposlech okolí iPhone v reálném čase i jeho nahrávání

Slyšet, co se skutečně děje. Vzdáleně zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte a nahrávejte vše, co se děje v okolí.

 

Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.

 

Sledování polohy iPhonu

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.

 

 

 

 

Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.

 

Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.

 

Keylogger pro iPhone

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro iPhone vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.

 

Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.

A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 

 

Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru