5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Browser Bookmarks - Záložky prohlížeče

Browser Bookmarks - Záložky prohlížeče

Pomocí Odposlechu mobilu můžete zobrazit a sledovat všechny záložky v cílovém zařízení. Prohlížením záložek budete moci zjistit trendy chování dětí i zaměstnanců.

 

Co můžete dělat s naší funkcí Špehování webových záložek?

Odposlech telefonu umožňuje zobrazit všechny webové stránky, které má zařízení uložené jako záložky v prohlížeči telefonu.

  • Zobrazení všech webových stránek, které si cílový uživatel přidal do záložek
  • Zjištění času a data
  • Všechny záložky jsou nahrané do online účtu Dashboard; kliknutím na některou z nich ji můžete navštívit

 

Proč je třeba špehovat webové záložky?

Odposlech mobilního telefonu umožňuje snadno sledovat jaké webové stránky byly na cílovém zařízení přesně označeny záložkami. Záložky mohou přesně odhalit, které webové stránky navštívily a které si oblíbily vaše děti nebo vaši zaměstnanci. Možnost zobrazit záložky dané osoby může odhalit mnoho klíčových informací včetně jejích plánů a záměrů. Vyzbrojeni těmito informacemi můžete přijmout vhodná opatření, abyste zabránili jakémukoli chování, které považujete za nevhodné.

 

Výhody pro rodiče

Díky službě Odposlech mobilu můžete být snadno informováni o všech webových stránkách, které vaše děti přidávají do záložek. Tato funkce je obzvláště užitečná, pokud je vaše dítě rizikovým teenagerem nebo pokud vykazuje náhlé změny chování, jako je nechutenství, nebo pokud se na několik hodin ztratí. Možnost sledovat, co si dítě na internetu zakládá, může mít zásadní význam pro formování, vedení a především ochranu vašeho dítěte. Navzdory mnoha pozitivům může být internet nebezpečnou oblastí. Pokud budete mít přehled o tom, co si vaše děti zakládají, umožní vám to filtrovat, čemu jsou vystaveny, od online predátorů až po obsah oslavující sebevraždy, a poskytne vám to lepší platformu pro jejich co nejlepší ochranu.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Je váš zaměstnanec v práci produktivní? Proč má na svém pracovním zařízení záložky Instagram, ESPN a Buzzfeed? Možnost nahlédnout do záložek a internetové historie může zaměstnavateli pomoci zvýšit produktivitu práce tím, že třeba zablokuje webový obsah považovaný za neproduktivní.

 

Výhody pro jednotlivce

I když nejste starostlivý rodič nebo zaměstnavatel, může být důležité sledovat internetové záložky v zařízení. Pokud máte k zařízení fyzický přístup a souhlas sledované osoby, pak je instalace aplikace Odposlech telefonu nejjednodušším způsobem, jak zobrazit internetové záložky zařízení.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

 

Co umí špionážní software Odposlech mobilu PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro Android nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.
Aplikace vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a historii webu - součástí je také keylogger pro Android, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.
Odposlech mobilu PREMIUM je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory, i pro nejnovější verzi Android (a budeme vždy vylepšovat na další verze Androidu) a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.

 

Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 

 

Výkonné dálkové ovládání

 

Proměňte telefon v dálkově ovládanou kameru a videorekordér - zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte okolí.

 

Monitorování chatovacích aplikací

Hlídání chatů pro Android. Monitorujte více než 13 populárních aplikací pro zasílání zpráv pro Android, včetně aplikací WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Skype, Hangouts, Tinder a mnoha dalších.

 

 

Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.

 

 

Keylogger pro Android

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro Android vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.

 

Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.

 

A mnoho dalších funkcí a možností. 

 

Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru