5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

BBM Messages - BBM zprávy na iPhonu (iOS)

10.07.2022
BBM Messages - BBM zprávy na iPhonu (iOS)

Co vše umí software Odposlech iPhone PREMIUM?

Co umí špionážní software Odposlech mobilu pro iPhone?

Odposlech mobilního telefonu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro iPhone nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.

Odposlech telefonu vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a webovou historii - součástí je také keylogger pro iPhone, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.

A Odposlech mobilu je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.

Pokud jste tedy rodič nebo zaměstnavatel, který má zodpovědnost za způsob používání zařízení iPhone - pak pouze Odposlech mobilního telefonu vám může poskytnout odpovědi, které potřebujete - protože žádný jiný konkurent neposkytuje produkt pro iPhone.

 

 

Co můžete dělat s naší funkcí sledování aplikace BBM Messenger?

Naše funkce sledování aplikace BBM messenger umožňuje zobrazit všechny příchozí a odchozí zprávy na cílovém zařízení. Odposlech iPhonu usnadňuje uživatelům získávání klíčových informací, podrobnosti jsou k dispozici k okamžitému zobrazení a lze je uložit na pozdější dobu. Zachycená data si lze dokonce prohlédnout z online účtu Odposlechu iPhonu - a poté je stáhnout ve snadno interpretovatelném formátu.

Naše sledovací aplikace BBM messenger umožňuje uživatelům zcela nepozorovaně pozorovat konverzace v aplikaci Blackberry messenger. Mezi výhody této funkce patří:

  • Možnost číst příchozí a odchozí zprávy BBM
  • Zachycení odeslaných a přijatých obrázků a videí
  • Ukládání zpráv BBM, obrázků a videí do účtu Odposlechu iPhonu
  • Zobrazení důležitých informací, například kontaktních údajů

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Proč potřebujete sledovat Blackberry Messenger?

Existuje mnoho důvodů, proč potřebujete vědět, jak špehovat něčí zprávy Blackberry. Ať už jste rodič, zaměstnavatel nebo jednotlivec, naše funkce sledování aplikace BBM Messenger vám může poskytnout údaje a odpovědi, které jiné produkty poskytnout nemohou.

 

Výhody pro rodiče

Zajištění bezpečnosti dětí na internetu je stále větší výzvou než kdykoli předtím.

Pokud se stejně jako mnoho rodičů obáváte o společnost, kterou vaše děti mají, nebo máte strach o lidi, se kterými mluví přes BBM, jistě vás potěší, že naše špionážní aplikace Blackberry Messenger je to, co potřebujete k jejich ochraně před nebezpečím.

Další velkou starostí rodičů v moderní době je online šikana. Mít k dispozici tak užitečnou technologii, jako je funkce špionážní aplikace BBM Messenger, může být pro zajištění bezpečnosti vašich dětí zásadní.

Díky špionážní technologii Odposlechu iPhonu pro aplikaci Blackberry Messenger zůstanete v naprosté anonymitě a budete moci chránit své děti před hrozbami a predátory.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Pokud váš zaměstnanec používá firemní zařízení s aplikací Blackberry Messenger, naše funkce sledování aplikace BBM Messenger vám umožní sledovat aktivity a produktivitu zaměstnanců. Poskytuje zaměstnavatelům technologii, kterou potřebují k zaznamenání každé zprávy Blackberry odeslané a přijaté cílovým zařízením. Důležité je, že zaměstnavatelé se mohou ujistit, že jejich zaměstnanci nesdílejí cenné firemní informace se svými přáteli nebo ještě hůře s konkurencí. K dispozici jsou také všechny kontaktní údaje mezi odesílatelem a příjemcem, takže budete přesně vědět, kdo s kým komunikuje.

 

Výhody pro jednotlivce

Pokud vlastníte zařízení Blackberry nebo používáte Blackberry Instant Messenger a chcete zálohovat důležité konverzace, Odposlech telefonu iPhone je pro vás ideální volbou. Umožňuje snadnou archivaci a kdykoli přístup ke zprávám Blackberry. Budete se cítit bezpečně, protože budete vědět, že vaše zprávy jsou uloženy i v případě ztráty nebo krádeže telefonu.

 

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Nejlepší hodnota

Hodnota znamená pro různé lidi různé věci.

Ať už kupujete s ohledem na rozpočet, nebo jste profesionál, který nemůže dělat kompromisy, pokud jde o možnost získat každou dostupnou informaci, řada produktů Odposlech mobilu vám vyhovuje.

Náš program Vám zajistí skutečně všestranné sledování cílového iPhonu. 

 

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.


Monitorování chatovacích aplikací

Hlídání chatů pro a VOIP komunikace na iPhone. Monitorujte více než 13 populárních aplikací pro zasílání zpráv pro iPhone, včetně aplikací WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Skype, Hangouts, Tinder a mnoha dalších.


Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému iOSa získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.


Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru