5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Audio Files - Zvukové soubory v iPhonu (iOS)

05.06.2022
Audio Files - Zvukové soubory v iPhonu (iOS)
Špehování zvukových souborů telefonu iPhone

Naše funkce zvukové špionážní aplikace umožňuje poslouchat a nahrávat všechny zvukové soubory uložené, vytvořené nebo odeslané na cílovém zařízení. Funkce špehování zvukových souborů Odposlechu iPhonu pomáhá chránit vaše blízké nebo sledovat zaměstnance přístupem ke všem zvukovým souborům a hlasovým poznámkám v mobilním zařízení.

Co vše umí software Odposlech iPhone PREMIUM?

Co umí špionážní software Odposlech mobilu pro iPhone?

Odposlech mobilního telefonu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro iPhone nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.

Odposlech telefonu vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a webovou historii - součástí je také keylogger pro iPhone, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.

A Odposlech mobilu je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.

Pokud jste tedy rodič nebo zaměstnavatel, který má zodpovědnost za způsob používání zařízení iPhone - pak pouze Odposlech mobilního telefonu vám může poskytnout odpovědi, které potřebujete - protože žádný jiný konkurent neposkytuje produkt pro iPhone.

 

 

Pokud znáte někoho, kdo neustále používá svůj chytrý telefon k poslechu hudby nebo nahrávání hlasových poznámek, pak vám Odposlech mobilního telefonu iPhone pomůže sledovat jeho činnost. Pomocí aplikace budete moci zachytit celou řadu různých zvukových souborů. Můžete: 

  • Poslouchat všechny zvukové soubory a hlasové poznámky vytvořené v telefonu.
  • Poslouchat všechny zvukové soubory a hlasové poznámky, které jsou již v telefonu uloženy.
  • Přistupovat ke všem audio souborům a hlasovým poznámkám online z pohodlí vašeho online účtu.
  • Podporuje formáty souborů MP3, AAC, AAC+, eAAC+, AMR, AMR_WM, QCP, WMA, MIDI, RA, PCM, AIFF, BWF, au, MP4, WAV.
  • Omezení velikosti souboru na 30 MB pro rychlé nahrávání obrazových souborů.

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebuji špehovat zvukové soubory?

Na celém světě je 2,5 miliardy majitelů chytrých telefonů, kteří svá zařízení používají k poslechu oblíbené hudby a zaznamenávání okolního světa. Naše funkce špehování zvukových souborů umožňuje poslouchat všechny zvukové soubory i poznámky vytvořené a uložené v cílovém zařízení.

 

Výhody pro rodiče

Zvukové poznámky a soubory mohou obsahovat důležité informace. Pokud například vaše dítě mluvilo s někým, s kým nemělo, a byl mu zaslán zvukový soubor, můžete si díky Odposlechu iPhonu zprávu poslechnout. Stačí se přihlásit k online účtu, kliknout na "data" a poté na "audio soubory".

 

Výhody pro zaměstnavatele

Pokud jste svým zaměstnancům vydali firemní zařízení, může být sledování zvukových souborů skvělou metodou, jak zajistit, aby bylo zařízení používáno k pracovním účelům. Můžete zkontrolovat, zda některé zvukové soubory neobsahují citlivé informace společnosti, a přijmout příslušná opatření, abyste zabránili úniku informací dříve, než k němu dojde.

 

Výhody pro jednotlivce

Tuto funkci si můžete nainstalovat do vlastního zařízení a zálohovat všechny zvukové soubory. Pokud pracujete v oboru, který se zabývá velkým množstvím zvukových záznamů, například jako novinář nebo hudebník, pak vám Odposlech mobilu iPhone pomůže zajistit, že vaše soubory zůstanou vždy v bezpečí i v případě ztráty nebo krádeže mobilního zařízení.

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Nejlepší hodnota

Hodnota znamená pro různé lidi různé věci.

Ať už kupujete s ohledem na rozpočet, nebo jste profesionál, který nemůže dělat kompromisy, pokud jde o možnost získat každou dostupnou informaci, řada produktů Odposlech mobilu vám vyhovuje.

Náš program Vám zajistí skutečně všestranné sledování cílového iPhonu. 

 

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Odposlech okolí iPhone v reálném čase i jeho nahrávání

Slyšet, co se skutečně děje. Vzdáleně zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte a nahrávejte vše, co se děje v okolí.


Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.


Monitorování chatovacích aplikací

Hlídání chatů pro a VOIP komunikace na iPhone. Monitorujte více než 13 populárních aplikací pro zasílání zpráv pro iPhone, včetně aplikací WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Skype, Hangouts, Tinder a mnoha dalších.


Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému iOSa získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.


Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Keylogger pro iPhone

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro iPhone vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru