5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Audio files- Zvukové soubory

Audio files- Zvukové soubory

Naše funkce zvukové špionážní aplikace umožňuje poslouchat a nahrávat všechny zvukové soubory uložené, vytvořené nebo odeslané v cílovém zařízení. Funkce špehování zvukových souborů Odposlechu mobilního telefonu pomáhá chránit vaše blízké nebo sledovat zaměstnance přístupem ke všem zvukovým souborům a hlasovým poznámkám v mobilním zařízení.

 

Co můžete dělat s naší funkcí Špehování zvuku?

Pokud znáte někoho, kdo neustále používá svůj chytrý telefon k poslechu hudby nebo nahrávání hlasových poznámek, Odposlech mobilu vám pomůže sledovat jeho činnost. Pomocí aplikace budete moci zachytit celou řadu různých zvukových souborů:

  • Poslechněte si všechny zvukové soubory a hlasové poznámky, které jsou již v telefonu.
  • Přístup ke všem zvukovým souborům a hlasovým poznámkám online z pohodlí vašeho online účtu.
  • Podporuje formáty souborů MP3, AAC, AAC+, eAAC+, AMR, AMR_WM, QCP, WMA, MIDI, RA, PCM, AIFF, BWF, au, MP4, WAV.
  • Omezení velikosti souboru na 30 MB pro rychlé nahrávání souborů.

 

Proč potřebuji špehovat zvukové soubory?

Na celém světě je 2,5 miliardy majitelů chytrých telefonů, kteří svá zařízení používají k poslechu oblíbené hudby a zaznamenávání okolního světa. Naše funkce špehování zvukových souborů umožňuje poslouchat všechny zvukové soubory i poznámky vytvořené a uložené v cílovém zařízení.

 

Výhody pro rodiče

Zvukové poznámky a soubory mohou obsahovat důležité informace. Pokud například vaše dítě mluvilo s někým, s kým nemělo, a byl mu zaslán zvukový soubor, můžete si díky Odposlechu telefonu zprávu poslechnout. Stačí se přihlásit k online účtu, kliknout na "data" a poté na "audio soubory".

 

Výhody pro zaměstnavatele

Pokud jste svým zaměstnancům vydali firemní zařízení, může být sledování zvukových souborů skvělou metodou, jak zajistit, aby bylo zařízení používáno k pracovním účelům. Můžete zkontrolovat, zda některé zvukové soubory neobsahují citlivé informace společnosti, a přijmout příslušná opatření, abyste zabránili úniku informací dříve, než k němu dojde.

 

Výhody pro jednotlivce

Tuto funkci si můžete nainstalovat do vlastního zařízení a zálohovat všechny zvukové soubory. Pokud pracujete v oboru, který se zabývá velkým množstvím zvukových záznamů, například jako novinář nebo hudebník, pak vám Odposlech mobilního telefonu pomůže zajistit, že vaše soubory zůstanou vždy v bezpečí i v případě ztráty nebo krádeže mobilního zařízení.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?


Co umí špionážní software Odposlech mobilu PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro Android nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.
Aplikace vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a historii webu - součástí je také keylogger pro Android, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.
Odposlech mobilu PREMIUM je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory, i pro nejnovější verzi Android (a budeme vždy vylepšovat na další verze Androidu) a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.


Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 


Zaměřeno na zasílání rychlých zpráv

Pro mladou generaci jsou SMS a telefonní hovory mrtvé - vše je o sociálních sítích a komunikátorech. Odposlech Android PREMIUM je navržen jako přední aplikace pro sledování instantních zpráv s funkcemi, jako je zachycení obou stran konverzace a možnost zobrazení štítků.


Sledování všech zvukových proudů

Na rozdíl od jiných aplikací umožňuje Odposlech Android PREMIUM poslouchat a nahrávat zvuk ze zdrojů, jako jsou běžné telefonní hovory i IM hovory, tedy například i hovory přes Whatsapp, Viber, Facebook Messenger a podobně. 


Výkonné dálkové ovládání

Proměňte telefon v dálkově ovládanou kameru a videorekordér - zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte okolí.


Keylogger pro Android

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro Android vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


A mnoho dalších funkcí a možností. 


Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru