5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Application Screenshots - Screenshoty z aplikací pro iPhone (iOS)

11.07.2022
Application Screenshots - Screenshoty z aplikací pro iPhone (iOS)

Jak funguje odposlech iPhone?

Špionážní aplikace Odposlech mobilního telefonu pro iPhone vás informuje o všem, co se děje v zařízení iPhone - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Odposlech iPhone PREMIUM je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.

Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje na iPhonu, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní prohlížení.

Představivost se právě stala skutečností.

Po instalaci aplikace pro odposlech iPhone tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu, a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

 

 

Co můžete dělat s naší funkcí snímku obrazovky aplikace?

Funkce App Screenshot umožňuje vzdáleně pořizovat snímky obrazovky aplikací spuštěných v telefonu dítěte nebo zaměstnance. Po instalaci aplikace Odposlech telefonu iPhone jednoduše vyberte aplikace, které chcete zachytit, pomocí seznamu aplikací, které Odposlech iPhonu v telefonu objevil. Snímky obrazovky se pak budou pořizovat z vybraných aplikací, kdykoli bude některá z těchto aplikací aktivní v popředí a uživatel se dotkne libovolného místa na obrazovce. Tyto snímky obrazovky se poté nahrají na váš zabezpečený online portál, kde si je můžete pohodlně prohlížet.

 

Naše funkce snímku obrazovky aplikace vám poskytne úplný obrázek o tom, jak člověk aplikaci používá. Umožňuje pořizovat vzdálené snímky obrazovky telefonu při používání podporované aplikace. Pomocí funkce App Screenshot můžete:

  • Vzdáleně pořídit snímek obrazovky aplikace a zjistit, jak se aplikace skutečně používá.
  • Zobrazit seznam aplikací nainstalovaných v telefonu a vybrat ty, které chcete zachytit.
  • Vyhledat snímky podle rozsahu data a zjistit, kdy byl pořízen poslední snímek pro každou aplikaci.
  • Označit snímky obrazovky jako důležité pro pozdější rychlou referenci.
  • Prohlížejte si snímky obrazovky prostřednictvím zabezpečeného online portálu nebo prostřednictvím naší jedinečné aplikace.

 

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete snímek obrazovky aplikace?

Pokud máte dítě nebo zaměstnance, naše funkce aplikace pro tajné snímky obrazovky vám poskytne klíčové informace o tom, co dělají na svém telefonu. Namísto hádání můžete přesně vědět, jaké aplikace používají, a mít vizuální důkaz o tom, jak je používají, takže můžete okamžitě jednat, pokud uvidíte něco, co se zdá být podezřelé nebo ohrožující.

Tato funkce je také perfektním doplňkem k naší funkci sledování IM. Vzhledem k tomu, že aktualizace IM probíhají stále častěji, vyžaduje aktualizace funkce IM aplikace Odposlech iPhonu čas, aby fungovala s novějšími verzemi IM. Funkce App Screenshot však bude pořizovat snímky obrazovky podporované aplikace i v případě, že byla nedávno aktualizována - poslouží jako výplň mezery v době, kdy je naše funkce IM aktualizována.

 

Výhody pro rodiče

Na rozdíl od minulosti dnes potřebuje chytrý telefon každé dítě, aby mohlo normálně fungovat ve společnosti. Svým způsobem je to dobře, protože budete mít klid, když budete vědět, že se s nimi můžete spojit, kdykoli budete potřebovat. Bohužel však existují lidé, kteří tato zařízení využívají k tomu, aby se na vaše dítě zaměřili způsobem, který může být škodlivý.

Pokud vás zajímá, jak zjistit, co vaše dítě stahuje, čte nebo o čem diskutuje na svém telefonu, máme pro vás řešení. Naše funkce aplikace pro pořizování snímků obrazovky vám poskytne přehled aplikací a webových stránek, ke kterým vaše dítě na svém telefonu přistupuje, což znamená, že můžete okamžitě zasáhnout, pokud uvidíte něco, co vypadá škodlivě. S aplikací Odposlech mobilního telefonu iPhone budete mít naprostou jistotu, že váš syn nebo dcera používají své zařízení k zábavným a vzdělávacím účelům, ke kterým je určeno.

 

Výhody pro zaměstnavatele

BYOD je na vzestupu, a i když to přináší své výhody, znamená to také, že používání těchto zařízení může vést ke ztrátě cenných hodin produktivity nebo ke ztrátě duševního vlastnictví. Díky naší funkci snímání obrazovky aplikací budete vždy vědět, jak vaši zaměstnanci používají aplikace, které mají nainstalované v telefonu, takže si můžete být jisti, že váš tým zůstane zodpovědný a soustředěný na práci.

 

Výhody pro jednotlivce

Funkce snímku obrazovky naší aplikace je užitečná i pro osobní použití, protože umožňuje uchovávat záznamy konverzací, e-mailů a dalších podobných věcí. Řekněme, že když omylem smažete svou oblíbenou chatovací aplikaci nebo zprávu z Tinderu od osoby, kterou jste potkali v kavárně - díky snímku obrazovky aplikace budete mít zálohu konverzace na svém uživatelském portálu.

 

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu iPhone PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu iPhone PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Sledování polohy iPhonu

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.


Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Keylogger pro iPhone

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro iPhone vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru