5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Application Activity - Činnost aplikací pro (iOS)

04.06.2022
Application Activity - Činnost aplikací pro (iOS)
Špehování aktivity aplikací v telefonu

Toto je funkce která zobrazuje kompletní informace o používání každé aplikace používané na sledovaném zařízení. Díky tomu můžete například zjistit, kdy byla aplikace spuštěna nebo ukončena, zjistit, kolikrát byla použita v určitém časovém rozmezí, jak dlouho a podobně. Proč si vaše dcera nainstalovala do telefonu aplikaci pro randění? Proč váš zaměstnanec začal používat aplikaci pro hledání práce? Naše funkce Aktivita aplikací vám pomůže odpovědět na naléhavé otázky, jako jsou tyto a mnohé další.

 

Jak si přečíst data z aplikace Odposlech iPhonu?

Informace zachycené naší špionážní aplikací pro iPhone jsou šifrovány a odesílány na zabezpečený webový portál. Pomocí webového prohlížeče - nebo naší jedinečné mobilní aplikace můžete procházet data, provádět vyhledávání, nastavovat upozornění, vytvářet zprávy a mnoho dalšího.

Proč je Odposlech telefonu iPhone nejlepší špionážní aplikace pro iPhone?

Ne všechny špionážní aplikace pro iPhone jsou stejné.

Představte si Odposlech iPhonu PREMIUM jako klasickou rockovou skupinu a středoškolskou kapelu - mohou znít podobně, ale jen jedna má kvalitu, která přichází se zkušenostmi.

Od roku 2005, kdy jsme vytvořili první špehovací telefon na světě, jsme vynalezli obor mobilního monitorování, takže když si vyberete Odposlech iPhonu, vybíráte si 15 let zkušeností a inovací.
Naše špionážní aplikace pro iPhone má více než 150 funkcí, což je více než jakýkoli konkurenční produkt.
Mnohé z těchto funkcí jsou jedinečné a nenajdete je u žádného jiného špionážního softwaru pro iPhone - to znamená, že Odposlech mobilu vám poskytne informace, poznatky a stopy, které vám nikdo jiný neposkytne.
Náš program je jediný monitorovací software pro iPhone s mobilní aplikací ZDARMA, která vám umožní pohodlně číst data ze smartphonu.Po instalaci do telefonu vašich blízkých nebo zaměstnanců bude Odposlech iPhonu zaznamenávat použití každé otevřené nebo zavřené aplikace. Tyto informace pak nahraje na váš zabezpečený online portál, kde si je můžete později pohodlně prohlédnout. Pomocí této funkce můžete:

  • Zjistit, které aplikace jsou nejčastěji používány.
  • Zjistit datum instalace aplikace.
  • Zjistit, kolik času je stráveno v jednotlivých aplikacích.
  • Zjistit, v jakou denní nebo noční dobu se jednotlivé aplikace používají.
  • Zobrazit další informace, například v kolik hodin byla aplikace spuštěna, zavřena nebo odinstalována.

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete špehovat aktivitu aplikací v telefonu?

Sledováním aktivity aplikací můžete přesně zjistit, jak se zařízení denně používá. Pokud jste jako rodiče informováni o tom, jak přesně vaše dítě používá zařízení, které jste mu dali, můžete mu pomoci zajistit bezpečnost. Pokud jste zaměstnavatel, je užitečné zjistit, kdy si zaměstnanec nainstaloval určitou aplikaci, nebo zkontrolovat, zda zaměstnanec během práce nepoužívá Facebook nebo jiné neproduktivní aplikace.

 

Výhody pro rodiče

Sledování aktivit dítěte v aplikacích vám poskytne úplný přehled o tom, co vaše dítě se svým chytrým zařízením dělá. Dozvíte se, zda vaše dítě stahuje placené aplikace bez vašeho svolení nebo zda instaluje aplikace, které mu umožňují prohlížet nevhodný obsah. Můžete také zkontrolovat časy používání jednotlivých aplikací v porovnání s dobou jejich spánku (Proč používají Mapy Google uprostřed noci?).

 

Výhody pro zaměstnavatele

Pokud jste majitelem firmy, která poskytuje zaměstnancům přístup k pracovním chytrým telefonům, pak je Odposlech telefonu iPhone neocenitelným nástrojem. Sledováním zařízení zaměstnance můžete zjistit, zda si neinstaluje software, který poškozuje produktivitu, nebo dokonce aplikace, které mohou představovat bezpečnostní riziko pro vaši firmu.

 

Výhody pro jednotlivce

Sledování činnosti aplikací v telefonu má mnoho výhod. Řekněme, že chcete například sledovat používání aplikací sociálních médií, abyste se ujistili, že nepromarníte příliš mnoho času. S naší funkcí Špehování aktivity aplikací byste to mohli udělat. Možná dokonce sdílíte zařízení s jinou osobou a chcete diagnostikovat případné softwarové problémy, které by zařízení mohlo mít. Pouze Odposlech iPhonu vám poskytne takovou úroveň detailů.

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Nejlepší zabezpečení dat

Zákazníci málokdy přemýšlejí o zabezpečení dat, dokud nedojde k hackerskému útoku.

Vynechání zabezpečení snižuje cenu monitorovacích aplikací, ale ignorování zabezpečení má skutečné důsledky.

Jsme hrdí na to, že Odposlech mobilního telefonu má 100% bezchybnou historii, pokud jde o ohrožení dat svých zákazníků.

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Odposlech okolí iPhone v reálném čase i jeho nahrávání

Slyšet, co se skutečně děje. Vzdáleně zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte a nahrávejte vše, co se děje v okolí.


Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.


Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému iOSa získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.


Vzdálené snímání kamerou

Pořizování snímků a videí na dálku. Vzdáleně aktivujte fotoaparát telefonu se systémem iOS a pořiďte fotografii nebo video, které se nahraje na webový portál.Keylogger pro iPhone

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro iPhone vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.

A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru