5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Application activity - Aktivity aplikací

Application activity - Aktivity aplikací

Aktivita aplikací je funkce Odposlechu mobilu, která zobrazuje kompletní informace o používání každé aplikace používané na sledovaném zařízení. Můžete tak například zjistit, kdy byla aplikace spuštěna nebo ukončena, zjistit, kolikrát byla použita v určitém časovém rozmezí, jak dlouho a podobně. Proč si vaše dcera nainstalovala do telefonu aplikaci pro randění? Proč váš zaměstnanec začal používat aplikaci pro hledání práce? Naše funkce Aktivita aplikací vám pomůže odpovědět na naléhavé otázky, jako jsou tyto a mnohé další.

 

Co můžete dělat s naší funkcí sledování aktivity aplikací?

Po instalaci do telefonu vašich blízkých nebo zaměstnanců bude aplikace zaznamenávat použití každé otevřené nebo zavřené aplikace. Tyto informace pak nahraje na váš zabezpečený online portál, kde si je můžete později pohodlně prohlédnout. Pomocí této funkce můžete:

  • Zjistit, které aplikace se používají nejčastěji
  • Zjistit datum instalace aplikace
  • Zjistit, kolik času strávíte v jednotlivých aplikacích
  • Zjistit, v jakou denní nebo noční dobu se jednotlivé aplikace používají
  • Zobrazit další informace, například v kolik hodin byla aplikace spuštěna, zavřena nebo odinstalována

 

Proč potřebujete špehovat aktivitu aplikací v telefonu?

Sledováním aktivity aplikací můžete přesně zjistit, jak se zařízení denně používá. Jako rodiče jste  informováni o tom, jak přesně vaše dítě používá zařízení, které jste mu dali a můžete mu pomoci zajistit bezpečnost. Pokud jste zaměstnavatel, je užitečné zjistit, kdy si zaměstnanec nainstaloval určitou aplikaci, nebo zkontrolovat, zda zaměstnanec během práce nepoužívá Facebook nebo jiné neproduktivní aplikace.

 

Výhody pro rodiče

Sledování aktivit dítěte v aplikacích vám poskytne úplný přehled o tom, co vaše dítě se svým chytrým zařízením dělá. Dozvíte se, zda vaše dítě stahuje placené aplikace bez vašeho svolení nebo zda instaluje aplikace, které mu umožňují prohlížet nevhodný obsah. Můžete také zkontrolovat časy používání jednotlivých aplikací v porovnání s dobou jejich spánku (Proč používají Mapy Google uprostřed noci?).

 

Výhody pro zaměstnavatele

Pokud jste majitelem firmy, která poskytuje zaměstnancům přístup k pracovním chytrým telefonům, pak je Odposlech telefonu neocenitelným nástrojem. Sledováním zařízení zaměstnance můžete zjistit, zda si neinstaluje software, který poškozuje produktivitu, nebo dokonce aplikace, které mohou představovat bezpečnostní riziko pro vaši firmu.

 

Výhody pro jednotlivce

Sledování činnosti aplikací v telefonu má mnoho výhod. Řekněme, že chcete například sledovat používání aplikací sociálních médií, abyste se ujistili, že nepromarníte příliš mnoho času. S naší funkcí Špehování aktivity aplikací byste to mohli udělat. Možná dokonce sdílíte zařízení s jinou osobou a chcete diagnostikovat případné softwarové problémy, které by zařízení mohlo mít. Pouze Odposlech mobilního telefonu vám poskytne takovouto úroveň detailů.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu Android PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu Android PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

 

Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 

 

Nejlepší zabezpečení dat

Data jsou ukládána na šifrovaném úložišti v zahraničí, a nedostane se k nim nikdo neoprávněný.

 

Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.

 

Vzdálené snímání kamerou

Pořizování snímků a videí na dálku. Vzdáleně aktivujte fotoaparát telefonu se systémem Android a pořiďte fotografii nebo video, které se nahraje na webový portál.

 

 

Keylogger pro Android

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro Android vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.

 

 

A mnoho dalších funkcí a možností. 

 

Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru