5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Adress book = Seznam kontaktů

09.03.2022

Špehování kontaktů z adresáře

Naše funkce sledování adresáře umožňuje získat kontaktní informace přímo z adresáře dítěte nebo zaměstnance a zjistit podrobnosti, jako jsou jména kontaktů, telefonní čísla, související e-mailové adresy a další.

Nahrávání hovorů na Android

 

Co můžete dělat s naší funkcí Špehování v adresáři

Po instalaci zachytí aplikace kontaktní informace uložené v adresáři telefonu. Všechny kontakty a související údaje jsou poté nahrány na zabezpečený online panel, kde si je můžete později pohodlně přečíst. Pomocí naší špionážní aplikace Odposlech mobilního telefonu můžete:

  • Získání kontaktních informací přímo z adresáře zařízení
  • Zobrazení fotografií kontaktů
  • Zobrazení telefonního čísla a e-mailové adresy kontaktu
  • Všechny kontakty nahrané do webového účtu Dashboard
  • Snadné vyhledávání kontaktů pomocí jejich jmen pomocí pokročilého vyhledávání
  • Stahování zachycených kontaktů do počítače ve formátu CSV nebo XLS

 

Proč potřebujete špehovat kontakty v adresáři

Přístup k telefonnímu seznamu vám umožní přesně zjistit, s kým je váš cílový uživatel v kontaktu. Komunikuje váš blízký (zaměstnanec) s lidmi, se kterými by neměl? Objevují se nyní stejná telefonní čísla pod jiným jménem? Náš Odposlech mobilu vám umožní prohlédnout si všechna jména a čísla a vy sami budete mít tyto kontaktní informace pro případ, že byste je někdy potřebovali.

 

Výhody pro rodiče

Pokud vás zajímá, s kým vaše děti mluví, je přístup ke kontaktům v adresáři vašich dětí nezbytný. S aplikací Odposlech mobilního telefonu je přístup ke kontaktům vašeho dítěte v telefonu snadný. Jediné, co musíte udělat, je nainstalovat aplikaci do cílového zařízení a přihlásit se k online účtu. Jakmile tak učiníte, klikněte na data a poté na "kontakty". Tím získáte přístup ke všem kontaktům v zařízení. Jedná se o mocné informace, můžete vidět jména, telefonní čísla a dokonce i e-mailové adresy kontaktů, pokud byly do zařízení přidány.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Pokud svým zaměstnancům poskytujete telefony, je pro vaši firmu důležité, abyste přesně věděli, jak jsou tato zařízení používána. Funkce špehování kontaktů v adresáři vám umožní přesně zjistit, s kým vaši zaměstnanci hovoří. Jednoduše se přihlaste ke svému online účtu, klikněte na data a poté na kontakty. Na tomto panelu uvidíte všechny kontakty, které má váš zaměstnanec ve svém pracovním zařízení.

 

Výhody pro jednotlivce

Funkce špehování adresáře vám jako jednotlivci umožňuje mít vždy přístupnou kopii vlastních kontaktů, což znamená, že se nemusíte obávat ztráty přístupu k důležitým lidem v případě ztráty telefonu. Navíc si můžete kontaktní údaje z aplikace Odposlech mobilu stáhnout do počítače jako soubor CSV nebo XLS a poté je nahrát do jiné aplikace pro správu kontaktů.

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 


Výkonné dálkové ovládání

Proměňte telefon v dálkově ovládanou kameru a videorekordér - zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte okolí.


Nejlepší zabezpečení dat

Data jsou ukládána na šifrovaném úložišti v zahraničí, a nedostane se k nim nikdo neoprávněný.


Co umí špionážní software Odposlech mobilu PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro Android nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.
Aplikace vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a historii webu - součástí je také keylogger pro Android, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.
Odposlech mobilu PREMIUM je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory, i pro nejnovější verzi Android (a budeme vždy vylepšovat na další verze Androidu) a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.


Monitorování chatovacích aplikací

Hlídání chatů pro Android. Monitorujte více než 13 populárních aplikací pro zasílání zpráv pro Android, včetně aplikací WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Skype, Hangouts, Tinder a mnoha dalších.


A mnoho dalšího. 


Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na Odposlech telefonu

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru