5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Adress Book - Adresář pro iPhone (iOS)

23.05.2022
Adress Book - Adresář pro iPhone (iOS)
Naše funkce sledování adresáře umožňuje získat kontaktní informace přímo z adresáře dítěte nebo zaměstnance a zjistit podrobnosti, jako jsou jména kontaktů, telefonní čísla, související e-mailové adresy a další.

Co vše umí software Odposlech iPhone PREMIUM?

Co umí špionážní software Odposlech mobilu pro iPhone?

Odposlech mobilního telefonu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro iPhone nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.

Odposlech telefonu vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a webovou historii - součástí je také keylogger pro iPhone, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.

A Odposlech mobilu je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.

Pokud jste tedy rodič nebo zaměstnavatel, který má zodpovědnost za způsob používání zařízení iPhone - pak pouze Odposlech mobilního telefonu vám může poskytnout odpovědi, které potřebujete - protože žádný jiný konkurent neposkytuje produkt pro iPhone.

 

 

Co můžete dělat s naší funkcí Špehování v adresáři

Po instalaci zachytí Odposlech iPhonu kontaktní informace uložené v adresáři telefonu. Všechny kontakty a související údaje jsou poté nahrány na zabezpečený online panel, kde si je můžete později pohodlně přečíst. Pomocí naší funkce Address Book můžete:

  • Získat kontaktní informace přímo z adresáře zařízení
  • Zobrazit fotografie kontaktů
  • Zobrazit telefonní čísla a e-mailové adresy kontaktu
  • Vidět všechny kontakty nahrané do webového účtu Dashboard
  • Snadno vyhledávat kontakty pomocí jejich jmen pomocí pokročilého vyhledávání
  • Stahovat zachycené kontakty do počítače ve formátu CSV nebo XLS

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete špehovat kontakty v adresáři

Přístup k telefonnímu seznamu vám umožní přesně zjistit, s kým je váš cílový uživatel v kontaktu. Komunikuje váš cíl s lidmi, se kterými by neměl? Objevují se nyní stejná telefonní čísla pod jiným jménem? Odposlech iPhonu vám umožní prohlédnout si všechna jména a čísla a vy sami budete mít tyto kontaktní informace pro případ, že byste je někdy potřebovali.

 

Výhody pro rodiče

Pokud vás zajímá, s kým vaše děti mluví, je přístup ke kontaktům v adresáři vašich dětí nezbytný. S aplikací Odposlech telefonu iPhone je přístup ke kontaktům vašeho dítěte v telefonu snadný. Jediné, co musíte udělat, je nainstalovat Odposlech iPhonu do cílového zařízení a přihlásit se k online účtu. Jakmile tak učiníte, klikněte na data a poté na "kontakty". Tím získáte přístup ke všem kontaktům v zařízení. Jedná se o mocné informace. Můžete vidět jména, telefonní čísla a dokonce i e-mailové adresy kontaktů, pokud byly do zařízení přidány.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Pokud svým zaměstnancům poskytujete telefony, je pro vaši firmu důležité, abyste přesně věděli, jak jsou tato zařízení používána. Funkce špehování kontaktů v adresáři vám umožní přesně vědět, s kým vaši zaměstnanci hovoří. Jednoduše se přihlaste ke svému online účtu Odposlechu iPhonu, klikněte na data a poté na kontakty. Na tomto panelu uvidíte všechny kontakty, které má váš zaměstnanec ve svém pracovním zařízení.

 

Výhody pro jednotlivce

Funkce špehování adresáře vám jako jednotlivci umožňuje mít vždy přístupnou kopii vlastních kontaktů, což znamená, že se nemusíte obávat ztráty přístupu k důležitým lidem v případě ztráty telefonu. Navíc si můžete kontaktní údaje z aplikace Odposlech iPhonu stáhnout do počítače jako soubor CSV nebo XLS a poté je nahrát do jiné aplikace pro správu kontaktů.

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Nejlepší hodnota

Hodnota znamená pro různé lidi různé věci.

Ať už kupujete s ohledem na rozpočet, nebo jste profesionál, který nemůže dělat kompromisy, pokud jde o možnost získat každou dostupnou informaci, řada produktů Odposlech mobilu vám vyhovuje.

Náš program Vám zajistí skutečně všestranné sledování cílového iPhonu. 

 

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:

 

Odposlech okolí iPhone v reálném čase i jeho nahrávání

Slyšet, co se skutečně děje. Vzdáleně zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte a nahrávejte vše, co se děje v okolí.

 

Monitorování chatovacích aplikací

Hlídání chatů pro a VOIP komunikace na iPhone. Monitorujte více než 13 populárních aplikací pro zasílání zpráv pro iPhone, včetně aplikací WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Skype, Hangouts, Tinder a mnoha dalších.

 

Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému iOSa získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.

 

Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.

 

Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.

A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 

 

Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru